Lütfen
Bekleyiniz

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

socialevents.com.tr kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerinizi en güvenli şekilde tamamlamanız için en son teknolojileri kullanmaktadır. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde güvenlik kaygılarınızı tümüyle unutun! Üyelik veya sipariş aşamasında paylaştığınız kişisel bilgiler sitemizde tümüyle koruma altındadır. socialevents.com.tr ile paylaşacağınız hiçbir özel bilginin üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmayacağını garanti ediyoruz! Sitemizde kredi kartı bilgileriniz yalnızca siparişlerinizin ödemesi sırasında kullanılır ve veri tabanında kesinlikle kayıt altına alınmaz. 

Sitemizde kişisel bilgilerinizle yapacağınız işlemler, “Hyper Text Transfer Protocol Secure” üzerinden gerçekleşmektedir. Bu sırada tarayıcınızdaki adres çubuğunun başında “http” yerine “https” ibaresi görünür. Sitemize bu şekilde bağlandığınızda, bilgileriniz yalnızca sizinle socialevents.com.tr arasında kalacak şekilde şifrelenir.

socialevents.com.tr, dünyanın en büyük güvenlik sertifikası yöneticilerinden Let's Encrypt firması tarafından sağlanan SSL sertifikasına sahiptir. Bu sertifikaya sahip sitelerde yapacağınız tüm işlemler, çok sıkı güvenlik prosedürlerinden geçmektedir. Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, güvenli adımlarda adres çubuğunuzda cepteofis.com adresi yeşil renkte görünür. Bu durum, güvenli veri gönderim alanında olduğunuzun göstergesidir. (Farklı tarayıcılarda bu görünüm farklı olacaktır.)