JINGLE STUDIO ŞİRKET KOROSU

“ Jingle Studio ” sirket korosuyla; kendi sesiniz, kendi şarkınız! Dilerseniz size sıfırdan bir “jingle” besteleyebilir ve şirketinizi anlatan sözler yazarak eğlenceli bir şarkıya sahip olmanızı sağlayabiliriz.

BOOMWHACKERS

Kurumsal ritimleri, perküsyonları ve çocukken çaldığımız renkli ksilofonları bilirsiniz. Her bir renk ayrı nota sesi verir ve oldukça neşeli bir parçayı daha ritmik bir hale getirebilir.

T-SHIRT

Yaratıcı takım çalışmalarınız için renkli ve eğlenceli t- shirt yapma zamanı! Özel olarak tedarik ettiğimiz t- shirtleri; kumaş boyalarıyla, boncuklarla süslüyoruz. Ellerinizde ki fırçalarla önlüklerinizi çok eğlenerek kirleteceksiniz.

YETENEK AVI KURUMSAL YARIŞMA

“Yetenek avı” kurumsal yarışma, şirketinizin çalışanlarının var olan yeteneklerini sahnede sergiledikleri ve farkında olmadıkları yeteneklerinin açığa çıkartıldığı nefes kesici bir gala gecesi aktivitesidir. Profesyonel ekibimizin düzenleyeceği kurumsal yarışmalarla sizlerde çalışanlarınıza akıllardan silinmesi zor bir anı bırakabilirsiniz.

PERKÜSYON RİTİM WORKSHOP

İnsanlık davulların ve ritmin gücünü yüzyıllardır motivasyon ve eğlence amaçlı kullanıyor. Biz de depomuzda bulunan 300’den fazla enstrüman her türlü etkinliğinizle sizlerle birlikteyiz.

BEDEN PERKÜSYONU

Ajandanız sıkışık, süreniz yok ve ekibinizi hareketlendirecek; güne enerjik başlamalarını sağlayacak, motive edici ve buz kırıcı etkinlikler yapmak istiyorsunuz. İşte bu nedenle, muhteşem bir etkinliğe davetlisiniz. Beden perküsyonu sayesinde, vücudunuzun değişik yerlerine vurarak, farklı tonlarda sesler çıkarmayı öğrenecek ve bu ilginç sanat dalını bizlerle birlikte keşfedeceksiniz.

KARAOKE PARTİLER

Uzak doğudan çıkıp tüm dünyaya yayılan karaoke çılgınlığını bizimle yeniden yaşamaya ne dersiniz? Birbirinden eğlenceli karaoke partileriyle kurumsal kimliğiniz ve çalışanlarınız için birbirinden keyifli partiler organize ediyoruz.